603147196 info@dddlab.cz

ZUBNÍ LABORATOŘ

DIGITAL DENTAL DESIGN LABORATORY

O nás

Digital Dental Design Laboratory s.r.o. byla založena začátkem roku 2021. I takto mladá firma může mít ve svém potenciálu dlouhodobé zkušenosti a dobré reference.

Jsem absolventem vyšší zdravotnické školy v Brně. Během následujících let jsem dokončil specializační vzdělání se zaměřením na fixní a snímatelné náhrady.

Od roku 2000 dosud provozuji soukromou zubní laboratoř. Během uplynulých 20 let jsem sbíral zkušenosti na školeních v ČR i zahraničí. S přibývajícími zkušenostmi jsem se začal věnovat školící a přednáškové činnosti. Předávat zkušenosti dál mi dává velký smysl.

Při výrobě kladu důraz na estetiku a preciznost zhotovení zubních náhrad. To vyžaduje svůj čas, tak jako vše. Tedy kvalita je přednější než množství zhotovených výrobků.

Technologický rozvoj našeho oboru v posledních letech mě hodně baví, z čehož vzniká ideální kombinace. Práce a zábava dohromady. A to je nejlepší recept, jak vložit do výrobků dobrou energii. V tomto duchu vznikla i nová společnost Digital Dental Design Laboratory s.r.o. , která v sobě kombinuje použití nejnovějších technologií se zkušenostmi jak mými, tak i celého týmu zaměstnanců, bez kterých bychom nebyli to, co jsme.

Zdeněk Drápela